Profesyonel Eller
Mükemmel Lezzetler

HAKKIMIZDA

“HER ZAMAN EN İYİSİ…” Sloganı ile 2000 yılında Türkiye ve yurtdışında birçok pizza firmasının mutfağını ziyaret ederek edinilen izlenim ve bilgileri kayseri damak tadına uyarlayıp sadece ve sadece en kaliteli ve en iyi pizzayı yapmak için yola cıkmış butik bir pizza restoranıyız.

Kayseri merkezde istasyon caddesinde 65 kişilik salonu, 20 kişilik bahçesiyle ve Alpaslan Mahallesi Bahar caddesinde 75 kişilik salonu, 40 kişilik bahçesi ile her iki şubemizde de hizmet vermekteyiz.

Paket servislerimizde pizzaların sizlere daha hızlı daha sıcak daha kaliteli ulaşması için profesyonel ekiplerimiz tarafından servis yapmaktayiz…

KAMPANYALAR HAKKINDA: Özellikle son zamanlarda  artan kampanyalara itibar etmemiş bir firma olarak gıdada kampanyanın ancak kullanılan düşük kalitedeki ürünlerle olabileceğini siz kaliteyi bilen müşterilerimize hatırlatmak ve sizleri ikaz etmek isteriz.

Her zaman en seçkin ürünlerle hazırlanan pizzalarımızda asla kaliteden ödun vermemeyi kendimizi ve sizi asla kandırmamayı prensip edinmiş tek fiyat ilkemizle yola sizlerle birlikte devam etmekteyiz.

VİZYON - MİSYONUMUZ

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.

Sezer Yıldız Google Yorumu

Kayseri'de en güzel pizza yıllardır PİZZA UNO da. En son 10 sene önce gitmişimdir ama geçen gün gittiğimde 10 yıl önceki aynı lezzeti buldum. Olay budur. Garson genç, siparişlerde efsane bir hata yaptı ama olsun, hızla yenisini getirdiler.

Derya Tanirak Google Yorumu

Güzel bir mekan. Yiyecekler lezzetli ve sıcak geliyor. Servis aksaması yok. Mekan biraz karanlık daha aydınlık bir dekorasyon olabilir Bol çeşitli menüsü ile göz dolduruyor. Doyurucu bir menüye sahip.

Yemek Sepeti Yorumu

Yorumlara sipariş verdikten sonra okudum pişman olacağımı düşündüm lakin yanıldım gerek restoran ilgisi sunumu gerek kuryenin samimiyeti cok güzel ve saatinden önce gelmesi olması gerektiğinden sıcaktı cok tşkler.

Metin Öztürk Google Yorumu

Lezzette nirvana desem az kalır... Uzun zamandır müşterisi olduğum Pizza Uno hızlı sipraişi ile her zaman sıcak pizzamı bana ulaştırmıştır.

Getir Yemek Müşterimiz

çok hızlı geldi, iftara 40 dakika kala sipariş verdim iftar için gelmesini istemiştim sağ olsunlar iftardan 15 dakika önce getirdiler, çok teşekkür ederim, çok lezzetliydi farklı bir damak tadı var ,elinize sağlık 😍❤☺ ayrıca sipariş verirken müşteri hizmetleri ve sipariş teslimindeki kurye çok kibar ve güleryüzlü idi ,kesinlikle herkese tavsiye ederim ❤

Getir Yemek Müşterimiz

CEP TELEFONUM YANIMDA OLMADIĞI HALDE BANA İKİNCİ ŞEHİR İÇİ TELEFONLA ULAŞILDI,İLGİ VE SORUMLULUK DA EN AZ LEZZETLERİ KADAR İYİ ((:

Yemek Sepeti Müşterimiz

Sürekli burdan söylüyorum ama bu sefer yediğim pizza hepsinden de muhteşemdi çok teşekkür ederimm.

Getir Yemek Müşterimiz

Çok güzeldi ve lezzetli sıcaktı hemen geldi mısırlar daha da artirilabilir ama hep tercih ediyorum güzel pizzası patates kızartması 👍

Getir Yemek Müşterimiz

pizza uno zaten bildiğimiz bir lezzetti oyuzden tereddüt etmeden sipariş verdim. gerçekten pizza malzemesi olarak kaliteli ürünler kullaniyolarlar. çok memnun kaldık...

Yemek Sepeti Müşterimiz

Pizza hamuru çok ideal incelikteydi ve çok güzel pişmişti. Şefinizin eline sağlık. Üzerindeki malzemeler de gayet güzeldi.

Yemek Sepeti Müşterimiz

Sürekli burdan söylüyorum ama bu sefer yediğim pizza hepsinden de muhteşemdi çok teşekkür ederimm.

Yemek Sepeti Müşterimiz

İftar için istedim tam zamanında ve sıcacık geldi. Geçte kalsa anlayışla karşılarıdım getiren kuryeler de niyetli sonuçta. Ellerinize emeğinize sağlık.

  Mutfağımızdan

  En İyi Lezzetler

  Ustalarımızın yetenekli ellerinden çıkan pizzalarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

  Free shipping on
  first order

  Sign up for latest updates and get free shipping and fast delivery.

  Best Taste
  Guarantee

  We use the best ingredients to cook the food that tastes best.

  Variety of
  Dishes

  We give variety of dishes, deserts, drinks and much more.

  25 Minites
  Delivery

  We deliver your food at the doorstep within an hour.

  Back to Top