Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

"HER ZAMAN EN İYİSİ..." Sloganı ile 2000 yılında Türkiye ve yurtdışında birçok pizza firmasının mutfağını ziyaret ederek edinilen izlenim ve bilgileri kayseri damak tadına uyarlayıp sadece ve sadece en kaliteli ve en iyi pizzayı yapmak için yola cıkmış butik bir pizza restoranıyız.

Kayseri merkezde istasyon caddesinde 65 kişilik salonu, 20 kişilik bahçesiyle ve Alpaslan Mahallesi Bahar caddesinde 75 kişilik salonu, 40 kişilik bahçesi ile her iki şubemizde de hizmet vermekteyiz.

Paket servislerimizde pizzaların sizlere daha hızlı daha sıcak daha kaliteli ulaşması için profesyonel ekiplerimiz tarafından servis yapmaktayiz...

KAMPANYALAR HAKKINDA: Özellikle son zamanlarda  artan kampanyalara itibar etmemiş bir firma olarak gıdada kampanyanın ancak kullanılan düşük kalitedeki ürünlerle olabileceğini siz kaliteyi bilen müşterilerimize hatırlatmak ve sizleri ikaz etmek isteriz.

Her zaman en seçkin ürünlerle hazırlanan pizzalarımızda asla kaliteden ödun vermemeyi kendimizi ve sizi asla kandırmamayı prensip edinmiş tek fiyat ilkemizle yola sizlerle birlikte devam etmekteyiz.